Haberler


08
Her yıl geleneksel olarak yapılan yarım kolilerimiz bu yılda ihtiyaç sahipleri ile yönetim kurulumuz ve meclis üyelerimiz eli ile ulaştırıldı. 

Her ramazanda geleneksel olarak yapılan ramazan paketi yardım desteği bu yılda tüm meclis üyelerimize ve yönetim kurulu üyelerimize dağıtılarak kendileri tarafından ihtiyaç sahipleri tarafından ulaştırıldı.

Açıklama da bulunan Orhan SARI: “Ramazan ayı, yardım ve paylaşma ayıdır. Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ hadisini kendimize düstur olarak kabul ediyoruz. Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizin tespit ettiği yardıma muhtaç vatandaşlarımızın ramazanda bir nebze olsun katkıda bulunmak için odamız tarafından her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da yardım dağıtımı yapıyoruz. Yardımlar vatandaşlarımızın gururunun incinmemesi içinde yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimiz tarafından kapıya kadar götürülerek teslim ediliyor , Ramazan ayının ilk haftasında, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile iftar yapabilsin, sahur yapabilsin düşüncesiyle yardım paketlerinin dağıtımını tamamlamayı planlıyoruz. Şimdiden tüm Erdemli’li hemşerilerimizin Ramazan ayını kutluyor, bolluk ve bereket içerisinde geçmesini diliyorum” diye konuştu.
 
Okunma Sayısı: 1114
resim
Yazdır