Haberler

03

Bir Çırağın 15 Temmuz Hatırası Kompozisyon Yarışması Şartnamesi için 

[Devamını oku...]

06
İstihdam Seferberliği 2019 Basın Toplantısı
 Kıymetli Basın Mensupları, Hatırlayacağınız üzere 21 Ocak’taki TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan iş...

[Devamını oku...]

04
ERDEMLİ TİCARET ODASI İLE AKINSOFT (Erdemli Bayi Merdinler Bilgisayar) ARASINDA PROTOKOL YAPILDI.
 Odamız üyelerine en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinen odamız, üyelerimize her anlamda hizmet vermek için ve üye memnuniyeti politikası ge...

[Devamını oku...]

15
 TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri

  TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba Günü 10:00-16:00 saatleri arasında odamızda gerçekleştirilecek olup,İcra Komitesi Üyeliği Adaylık Başvurusunda Bulunmak İsteyen Adayların 12.02.2019-18.02.2019 tarihleri arasında Adaylık Dilekçesi ve Adli Sicil Belgesi ile odamıza başvuruda bulunması gerekmektedir.

 

Orhan Sarı
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

 

[Devamını oku...]

17
Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliği

  3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu ile bu kanuna bağlı olarak çıkarılan Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliğine göre ölçü ve tartı aleti kullanan esnaf ve işyeri sahiplerinin kullanmakta oldukları ölçü ve tartı aletleri için damgalandığı yıldan sayılmak üzere iki yıllık damga süresini dolduranlar için 1 ocak'tan şubat ayının son günü mesai bitimine kadar Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Grup Merkezi Belediye Ölçü Ayar Memurlukları ve Belediyeler ile Bakanlığımız tarafından yetkilendirilmiş muayene ve damga servislerine müracaat etmeleri gerekmektedir.


[Devamını oku...]

24
 "Müşteri Sadakati Oluşturma" Eğitimi

  18 Aralık 2018 Salı günü saat:18:00 de Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda üyelerimize yönelik "Müşteri Sadakati Oluşturma" Eğitimi verildi. İnteraktif geçen eğitimimize katılan üyelerimize teşekkür ederiz. 


[Devamını oku...]

27
Mersin'de "Kıyılardan dağlara kültür yolları" projesi

  Mersin'in Erdemli ilçesinin tanıtılmasını amaçlayan, "Kıyılardan Dağlara, Antik Olba Bölgesi Kültür Yolları ve Kırsal Turizm Odakları Geliştirme Projesi" nin tanıtımı gerçekleştirildi. 


[Devamını oku...]

11
Erdemli TSO girişim ve destekleriyle Mersin Akkale Antik Liman Yerleşimi'nde sezon kazıları tamamlandı

 Mersin Akkale Antik Liman Yerleşimi'nde sezon kazıları tamamlandı

[Devamını oku...]

18
ONLİNE AİDAT TAHSİLAT İÇİN
 Online Aidat Tahsilatı İçin Linki için tıklayınız ... https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp
25
TOBB ZİYARETİ

 Seçimlerimizden sonra yeni yönetim kurulumuz ve meclis üyelerimizle beraber TOBB Başkanımız Sn.Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nu ziyaret ettik. Yeni yönetimimiz ve meclisimize başarılar dileyerek , Erdemli'miz hakkında takip ettiğimiz projeler ve sıkıntıların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulunduk. 

[Devamını oku...]

25
T.C. Kalkınma Bakanlığı'na Ziyaret

  24 Nisan Salı günü gerçekleştirdiğimiz T.C. Kalkınma Bakanlığı Bakanımız Sayın Lütfi Elvan Bey'i Erdemli Ticaret ve Sanayi OdasıYönetim Kurulu ve Meclisi olarak ziyaret ettik. Erdemli'miz için başlıca talep ettiğimiz konuların başında.


[Devamını oku...]

14
Sıfır Atık Projesi’nin ikinci etkinliği Denizli’de gerçekleştirildi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde hayata geçirilen ve ilki Antalya’da gerçekleştirilen Sıfır Atık Projesi etkinliğinin ikincisi Denizli’de yapıldı. Atıkların kontrol altına alınması, gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakılması hedefiyle uygulanan proje, 30 pilot şehirde uygulanacak.


[Devamını oku...]

07
Gümrük İşletmeleri Toplantısı

 Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası olarak ortağı bulunduğumuz Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) AŞ Genel Kurulu, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul’da yaptığı konuşmada GTİ’nin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti. 

[Devamını oku...]

17
Çukurova Kalkınma Ajansı Turizmin Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Hibe Programı

 Çukurova Kalkınma Ajansı Turizmin Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Hibe Programı

[Devamını oku...]

17
 HİNDİ ÇİFTLİĞİ KURMAK İSTEYENLERE

  TKDK'DAN HİNDİ ÇİFTLİĞİ KURMAK İSTEYENLERE KDV ÖDEMEDEN 5.000-500.000 EURO ARASI YATIRIMLARDA NET %40-60 ORANINDA HİBE. 
EN AZ 1.000- EN FAZLA 8.000 KAPASİTELİ HİNDİ ÇİFTLİKLERİ DESTEKLENMEKTEDİR.SIFIRDAN VEYA MEVCUT İŞLETMELERİN MODERNİZASYONU DESTEKLENMEKTEDİR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN 0324 326 27 27 VE 444 85 35

[Devamını oku...]

17
 TKDK Proje Başvuruları Başlamıştır

  TKDK Proje başvuruları başlamıştır. Arıcılık, Mantar, Süs Bitkileri,Tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliği ve işlenmesi, Fide-Fidan yetiştiriciliği, lokanta, su ürünleri, makine parkları, otel, Yenilenebilir Enerji, GES, zanaatkarlık (marangozluk, demircilik vs) Katma değerli ürünler desteklenmektedir. KDV ödemeden %65’i hibe. Bilgi için 324 326 27 27


 

[Devamını oku...]

17
Vali Ali İhsan Su Narenciye Paketleme Tesisinde İncelemelerde Bulundu

 Vali Ali İhsan Su, Erdemli ilçesine bağlı Arpaçbahşiş mahallesinde faaliyet gösteren Karagözler Narenciye Paketleme tesisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


[Devamını oku...]

17
 ARICILIK PROJELERİNDE
 ARICILIK PROJELERİNDE  5.000-500.000 EURO YATIRIMLARDA VERGİ ÖDEMEDEN NET %65 HİBE Uygun Harcamalar 30-500 arası kovan alımı Kovan üret...

[Devamını oku...]

17
ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI

 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 21 Aralık 2017 tarihinde IPARD II Programı Üçüncü Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır.Bu Başvuru Çağrı İlanı kapsamında sadece “Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar” ile “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” sektörleri kapsamında başvurular kabul edilecektir.Kamuoyuna ilanen duyurulur.

 

[Devamını oku...]

11
İHRACAT YAPAN ÜYELERİMİZ İÇİN NARENCİYE SEKTÖRÜ RAPORU
İHRACAT YAPAN ÜYELERİMİZ İÇİN NARENCİYE SEKTÖRÜ RAPORU    Ayıntılar için ➟ : Tıklayınız
28
 Arabuluculuk Konusunda Erdemli'miz de Arabulucu Olan Avukat Hud Erdemli Beyi Ziyaret

  Arabuluculuk konusunda Erdemli'miz de arabulucu olan Avukat Hud Erdemli Beyi ziyaret ederek konu hakkında görüş alışverişinde bulunduk

[Devamını oku...]

28
Meclis Toplantısı

  26/12/2017 Tarihinde yapılan odamız Meclis Toplantısında 2018 yılı bütçe görüşmeleri gerçekleştirildi. Meslek Komitelerimiz ve Meclis Üyelerimizden gelen talep ve görüşler sonucunda;

[Devamını oku...]

25
İSTİHDAM ŞURASI ve İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ

  14 Aralık Perşembe günü Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde ve ev sahipliğinde gerçekleşen İstihdam Şurası ve İstihdam Seferberliği Ödül Töreni, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlendi.

[Devamını oku...]

13
Yerli Malı Haftamız Kutlu Olsun

  Sadece haftanın belli olduğu bir zaman da değil.Ülkece Milletçe başta ERDEMLi'li hemşehrilerimiz olmak üzere hep birlikte artık ALIŞVERİŞİMİZE dikkat edelim "869" YERLİ MALI KODU'dur. Hep Birlikte Yerli Malı Tüketelim. Yerli Malı Haftamız Kutlu Olsun.

[Devamını oku...]

05
ULUSAL TURUNÇGİL KONSEYİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI LİMONUN BAŞKENTİ ERDEMLİ’DE YAPILDI.

 Ulusal Turunçgil konseyi toplantısı Limon’nun Başkenti Erdemli’de yapıldı. Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısı odasında toplandı. 

[Devamını oku...]

20
KOSGEB GİRİŞİMCİLİK KURSU SERTİFİKA TÖRENİ

 TSO Konferans Salonu’nda düzenlenen törende konuşan Başkan Orhan Sarı, İş-Kur Hizmet Merkezi ile ortaklaşa düzenledikleri girişimcilik eğitimine ilk kez 100 kişi bir katılımın olduğunu kursiyerlerden 25’nin de yeni işyeri açtığını söyledi. 

[Devamını oku...]

20
Hizmet Binası Açılış Töreni

 19 Eylül SALI Günü gerçekleştirilen Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası açılış töreni ve Ekonomiye Değer Katanlar ödül törenine katılımlarından dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu 'na şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim.

[Devamını oku...]

10
Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı

 7 Temmuz 2017 Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde gerçekleştirilen “Akdeniz Bölgesi Oda ve Borsalar İstişare  Toplantısı”na Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ORHAN SARI ve Genel Sekreter Yrdm. MiTAT  CEYHAN katıldı. Başkan Sarı yaptığı açıklamada: “Odamız ve memleketimiz ERDEMLi için  hem Ekonomi Şurası , hem de Genel  Kurul’da da dile getirdiğimiz memleketimizin  başlıca sorunları ve çözümü hakkında görüşlerimizi bildirdik. Neydi bu sorunlar  üstünde dikkatle durduğumuz.


[Devamını oku...]

07
Adana ve Mersin il – İlçe Oda ve Borsalarının katılımıyla oluşturulan Çukurova Bölgesi İyi Uygulamalar Platformu’nun ilk toplantısı

  Adana ve Mersin il – İlçe Oda ve Borsalarının katılımıyla oluşturulan “Çukurova Bölgesi İyi Uygulamalar Platformu’nun ilk toplantısı, Platformun kurulmasına öncülük eden Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası evsahipliğinde 6 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 10:00’da Oda Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

29
Erdemli'mize veda ziyaretinde bulunan Mersin Valimiz Sayın Özdemir ÇAKARAK Bey'e Erdemli hatırası.

Erdemli'mize veda ziyaretinde bulunan Mersin Valimiz Sayın Özdemir Çakacak Bey'e bizleri hatırlatması için Kızkalesi Tablomuzu hediye ettik.Yeni görev yerinde kendilerine başarılar diliyoruz.

[Devamını oku...]

08
Dünya Çevre Günü Kutlu Olsun!

"Çevre ve insan ilişkisinin ideal hali, arı ve çiçek arasındaki ilişki gibi olmalıdır. Arılar çiçekleri dolaşır, polen toplarlar ancak bundan hiçbir çiçek zarar görmez. Çevreye dair insanoğlunun yaklaşımı da zarar vermeden faydalanmak şeklinde olmalıdır. Medeniyetimiz, çevreyi gelecek nesillerin emaneti olarak kabul eder. Bu yüzden çevre hassasiyeti taşımayı ve çevre kirliliğiyle mücadeleyi asli bir vazife olarak görüyoruz. Çünkü bırakabileceğimiz en güzel miras, yaşanabilir bir dünyadır. Bu vesileyle 1972 yılında Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilen Dünya Çevre Günü'nü kutluyor, çevremiz ve dünyamız adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum."

[Devamını oku...]

08
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası 2017 Geleneksel Ramazan Yardımı

Her yıl geleneksel olarak yapılan yarım kolilerimiz bu yılda ihtiyaç sahipleri ile yönetim kurulumuz ve meclis üyelerimiz eli ile ulaştırıldı. 

[Devamını oku...]

08
 KOSGEB Mersin İl Müdürlüğü İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz GİRİŞİMCİLİK KURSU

  Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası , Erdemli İŞKUR Hizmet Noktası , KOSGEB Mersin İl Müdürlüğü İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz GİRİŞİMCİLİK KURSU 2 grup halinde yapılacak olup ilk grubumuzun eğitimlerine başlanmıştır imkanlarımız dahilinde kurslarımıza devam edilecektir.Kursumuzda öncelikle iş planları ve projeleri hazır olan kursiyerlerimizi alarak başta Erdemli'miz ekonomisine ve Ülkemiz ekonomisine katkılarını canı gönülden destekliyoruz.

[Devamını oku...]

08
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

 “Ailenin çekirdeğini oluşturan kadınlar; gelişmiş, eğitimli, sağlıklı ve huzurlu bir toplumun da temelini oluşturur. Toplum için bu denli önem arz eden bir konumda olan kadınlarımızın hayatın her alanında yer alması gerekir. Annelik göreviyle beraber iş hayatında da önemli görevler üstlenen ve pek çok alanda dünya çapında başarılar kazanan kadınlarımız, birey olarak ekonomik ve sosyal kalkınmaya önemli katkılar sağlamaktadır..."

[Devamını oku...]

21
Milli İstihdam ve İşgücü Seferberliği Başlatıldı

Son dönemde Hükümetin istihdamı, ticareti ve sanayiyi destekleme yönünde yeni adımlar attığını hatırlatan Hisarcıklıoğlu, bu kapsamda vergisini düzenli ödeyenlere yönelik vergi indiriminin de gündemde olduğunu ifade etti.

 
İş dünyasının moralini ve şevkini artıran tüm bu desteklerin ekonomiye ve yatırımlara yeniden ivme kazandıracağına inandığının altını çizen Hisarcıklıoğlu, bu anlamda TOBB olarak son dönemde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 

[Devamını oku...]

23
20 Ocak 2017 Cuma Günü Odamıza kayıtlı İnşaat Müteahitliği Belgesi olan üyelerimize Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında bilgilendirme semineri verildi

 20 Ocak 2017 Cuma Günü Odamıza kayıtlı İnşaat Müteahitliği Belgesi olan üyelerimize Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında bilgilendirme semineri verildi

[Devamını oku...]

18
 İŞKUR Hizmet Noktası ERDEMLİ’mize hizmet vermeye başlamıştır

Hem Mersin İl Müdürlüğündeki yoğunluğun azalması hem de ERDEMLİ de İŞKUR işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesi açısından.Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binamızda mevcut ve uygun olan yere İŞKUR Hizmet Noktası gelmesi yönünde çalışmalarımızı tamamladık ve 

1 Ocak 2017 itibariyle İŞKUR Hizmet Noktası ERDEMLİ’mize hizmet vermeye başlamıştır.

[Devamını oku...]

30
Yılın Son Toplantısı

ERDEMLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI Meclis ve Yönetim Kurulu olarak Yılın son toplantısını gerçekleştirdik.

Katılan Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimize Teşekkür Ederim.
 

 

[Devamını oku...]

28
KOSGEB DESTEKLİ FRUIT LOGISTICA GIDA FUARI

Odamız tarafından 8-10 Şubat 2017 tarihleri arasında Berlin/Almanya'da yapılacak olan Fruit Logistica Fuarına iş heyeti ile katılımımız planlanmaktadır.

Fuara ve KOSGEB destekli Yurt Dışı İş gezimize katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki formu doldurmasını rica ederiz.

[Devamını oku...]

09
İl Tarım Müdürlüğü Kırsal Kalkınma   Şube Müdürü Sn.ÖMER SEYRAN 'nın bilgilendirmesi ile devam ediyor
 İl Tarım Müdürlüğü Kırsal Kalkınma    Şube Müdürü Sn.ÖMER SEYRAN 'nın bilgilendirmesi ile devam ediyor.
31
26-30 Ekim 2016 Tarihleri Arasında Antalya 'da gerçekleşen bu yıl 7.si düzenlenen YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER Fuarında yerimizi aldık
26-30 Ekim 2016 Tarihleri Arasında Antalya 'da gerçekleşen bu yıl 7.si düzenlenen YÖREX YÖRESEL ÜRÜNLER Fuarında yerimizi aldık. Erdemli'mizin ürünler...

[Devamını oku...]

26
ERDEMLİTSO ONLİNE TAHSİLÂT VE BORÇ SORGULAMA HİZMETİNE BAŞLADI

 Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine her anlamda profesyonel bir hizmet sunmak için yenilenmeye ve sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

 

Bu amaçla üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, daha işlevsel ve aranılan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılabilmeleri için yenilenen web sayfamızda Haziran ayı itibariyle yeni bir hizmet daha başlamıştır. Online Aidat Ödeme ve Borç Sorgulama İşlemleri başlığı altında üyelerimiz borç bilgilerini sorgulayabilecek, geçmiş ve güncel tüm aidat borçlarını kredi kartları ile 7/24 istedikleri yerden güvenli bir şekilde ödeyebileceklerdir.

 

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi  “Göreve geldiğimiz günden bu yana Odamızın sunmuş olduğu hizmet kalitesini ve üye memnuniyetini arttırmak için çalışıyoruz. Odamız üyelerinin aidat borçlarını sorgulayabilecekleri ve istedikleri anda kredi kartları ile online olarak ödeme imkanı bulabilecekleri sistem faaliyete geçmiştir. Böylece üyelerimiz zaman kaybı yaşamadan, istedikleri gün ve saatte ödemelerini yapabileceklerdir. Üyelerimiz için son derece güvenli ve kolaylık sağlayacak bu hizmetin başlamasından son derece memnunuz” dedi.

[Devamını oku...]

19
Demokrasi Vazgeçilmezimiz, Milli İrade Gücümüz, Kardeşliğimiz Geleceğimiz

15 Temmuz gecesi milletimiz ve milli kurumlarımız, demokrasimize kasteden alçakça bir saldırıyı önlemiştir. Halkımız sandığa ve demokrasiye sahip çıkmıştır.
 

Darbe girişimi haberleri ortaya çıktığı gece, Birliğimiz ve Oda-Borsa camiası olarak tepkimizi ilk anda ortaya koyduk.
 

Bu hain kalkışmanın başarısızlığa uğraması, Türk milletinin birlikte duruşu, kararlı tutumu ve demokrasiye sahip çıkma iradesiyle mümkün olmuştur.

[Devamını oku...]

16
İstanbul Yapı Fuarı
11 - 12 Mayıs Tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarına oda üyelerimiz müteahhitlerimiz ve inşaat sektörü çalışanlarımızla katıldık.

[Devamını oku...]

18
Zagreb ve Belgrad Ticaret Odalarını Ziyaret
Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak Hırvatistan'nın Başkenti Zagreb ve Sırbistan'nın Başkenti Belgrad Ticaret Odalarını Ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk kendilerini ülkemize davet ettik.

[Devamını oku...]

18
18 Mart Çanakkale Zaferi

 "Her toplumun tarihsel serüvenlerinde milat sayılacak önemli kırılma ve geçiş anları vardır. Bu anlamda Çanakkale önemli bir aşamadır. Çanakkale, bu topraklar üzerinde yaşayan halkların gerçek anlamda millet ve Anadolu'nun bu milletin ebedİ vatanı olduğunun bir kez daha tescili, kanıtıdır. Bayrak nöbeti gibi nesilden nesile emanet edilen Çanakkale ve istiklal ruhu, sırası gelene verdiği namus vazifesinde bir adım geri atmamakla hayatiyet kazanır. 

[Devamını oku...]

10
2016 YILI SEKTÖREL NİTELİKLİ FUARLAR LİSTESİ
  2016 YILI SEKTÖREL NİTELİKLİ ULUSLARARASI FUARLAR LİSTESİ ...

[Devamını oku...]

10
 Teröre ortak tepti…

 Mersin ile Adana Oda ve Borsa Başkanları Ortak Toplantısı’nda son zamanda artan terör eylemlerine yönelik ortak bir demeç yayınlanması kararı çıkmıştır.

Ortak deklarasyon aşağıdaki gibidir:
“Adana ve Mersin iş dünyası teröre karşı mücadelede devleti ile omuz omuzadır..

[Devamını oku...]

08
8 Mart Dünya" kadınlar günü kutlu olsun

 8 Mart Dünya" kadınlar günü kutlu olsun

[Devamını oku...]

19
18
ODAMIZ MERSİN 11.TARIM GIDA VE HAYVANCILIK FUARI’NA KATILDI.

 Bu yıl 28/31 Ocak 2016 tarihlerinde Yenişehir Fuar Merkezi’nde düzenlenen Fuarda odamız standı büyük ilgi gördüç Mersin Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı Türkiye’nin

[Devamını oku...]

18
Çukurova Kalkınma Ajansı  Mikro Mali Destek Bilgilendirme Toplantısı

 13 Ocak tarihinde ilan edilen “Mikro İşletmelerde Kurumsallaşma ve Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Mali Destek Programı” ile ilgili potansiyel başvuru sahiplerini bilgilendirmek amacıyla Odamız Toplantı Salon  u’nda 25/Ocak /2016 tarihinde saat 10.00’da Bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

[Devamını oku...]

18
TOBB BAŞKANI M.RIFAT HİSARCIKLIOĞLU'nun Odamız ziyareti

 TOBB BAŞKANI M.RIFAT HİSARCIKLIOĞLU'nun Odamız ziyareti

[Devamını oku...]

16
Mersin'de Bademler Çiçek Açtı

 İçel’in Erdemli ilçesinde açıkta çağlalık badem ağaçları çiçek açtı. Açan çiçeklerle birlikte arılar ve kelebekler adeta bayram etti. Çiçekleri açan bademler aynı zamanda Türkiye genelinde çağla olarak tüketilecek ilk badem olma özelliğini taşıyor.

[Devamını oku...]

29
Sitemiz yapım aşamasındadır

  Yeni Yüzümüzle çok yakında hizmetinizdeyiz

[Devamını oku...]

31
2013-2014 faaliyet raporu yayınlanmıştı

2013-2014 faaliyet raporumuz yayınlanmıştır

Erdemli Tso 

[Devamını oku...]

Yazdır