Oilive Yağ  

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Üyesi Zafer BARUBATUR  2014 yılının başlarında kurulan genç ve dinamik bir şirket olarak,halkımıza,bitki dünyasının doğal faydalarını sunmayı hedef edindik.Bu doğrultuda,doğanın bizlere hediye etmiş olduğu güzellikleri,katışıksız ve en saf halleri ile elde etmeye ve müşterilerimize ulaştırmaya gayret ediyor,bunu yaparken müşterilerimizin tercihlerini de ön planda tutuyoruz.
20 yılı aşkın süre boyunca perakende,bilişim ve ilaç sektörlerinde edinmiş olduğumuz deneyimlerimizi genç şirketimize kanalize etmekten büyük keyif ve heyecan duyan bireyler olarak bizler,insan sağlığına ve dolayısıyla insanlığa katkı sağlayan bir alanda bulunmanın manevi mutluluğunu yaşadığımızı da ayrıca belirtmeliyiz.


İnsan sağlığını tehdit eden birçok ürünün kullanıldığı günümüz dünyasında, halkımızın,sağlıklı,doğal,katkısız ve saf ürünler tüketmeyi hak ettiğine inanıyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz.Sunduğumuz ürünlerle,sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.


Sürdürülebilir büyüme potansiyeli taşıyan bir ürün portföyu oluşturarak,ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmak.

2017 Yılı URGE Eğitimi sonrası Yurtdışında 2 firma ile antlaşma sağladı. 2018 Yılı Suudi Arabistan Fuarında ayrıca 2 firma ile daha bağlantı kurarak işletmesinde ilerledi.